تی آر ایکس (بر گرفته شده از Total Body Resistance Exercise که به معنی مقاومت کلی بدن است) از جمله ورزش‌های نوپا و رو به توسعه‌ای است که امروزه مورد توجه بسیاری از علاقمندان به ورزش قرار گرفته‌است. این فعالیت ورزشی از سالهای 1990 به بعد معرفی و مورد استفاده عموم قرار گرفت.

از فوم گلسازی در استودیوهای هنری به منظور آموزش ساخت گلهای تزیینی استفاده می شود. فوم گلسازی  به صورت رول های 50 متری یا ورق هایی به ابعاد 150 × 220 سانتی متر است و می تواند به شکل گل های مختلف برش داده شود و شکل بگیرد.

کوسن یوگا یکی از وسایل کمکی انجام تمرینات یوگا است. این مدل کوسن یوگا (بلوک یوگا) از مواد EVA ساخته شده که ، غیرسمی، ضدلغزش بادوام و بسیار سبک، نرم است و در زمان یوگا، احساس رضایت بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد.

فوم های پشت چسبدار فوم های یک رو چسب هستند که از پرکاربردترین قطعات محصولات نیمه ساخته یا تمام ساخته شده می باشند و با توجه به تنوع ابعاد در ضخامت های مختلف از یک میلیمتر تا سی سانتیمتر تولید می شوند.