از فوم گلسازی در استودیوهای هنری به منظور آموزش ساخت گلهای تزیینی استفاده می شود. فوم گلسازی  به صورت رول های 50 متری یا ورق هایی به ابعاد 150 × 220 سانتی متر است و می تواند به شکل گل های مختلف برش داده شود و شکل بگیرد.

تی آر ایکس (بر گرفته شده از Total Body Resistance Exercise که به معنی مقاومت کلی بدن است) از جمله ورزش‌های نوپا و رو به توسعه‌ای است که امروزه مورد توجه بسیاری از علاقمندان به ورزش قرار گرفته‌است. این فعالیت ورزشی از سالهای 1990 به بعد معرفی و مورد استفاده عموم قرار گرفت.

کوسن یوگا یکی از وسایل کمکی انجام تمرینات یوگا است. این مدل کوسن یوگا (بلوک یوگا) از مواد EVA ساخته شده که ، غیرسمی، ضدلغزش بادوام و بسیار سبک، نرم است و در زمان یوگا، احساس رضایت بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد.

فوم های پشت چسبدار فوم های یک رو چسب هستند که از پرکاربردترین قطعات محصولات نیمه ساخته یا تمام ساخته شده می باشند و با توجه به تنوع ابعاد در ضخامت های مختلف از یک میلیمتر تا سی سانتیمتر تولید می شوند.