کفپوش گرانولی رولی

توضیحات

کفپوش گرانولی رولی از جدید ترین انواع کفپوش لاستیکی می باشد. این کفپوش از ترکیب لاستیک و اپیدیم EPDM  با دانه های رنگی تولید می شود. کفپوش رولی از پر کاربردترین انواع کفپوش ورزشی و چند منظوره می باشد.

این کفپوش در ضخامت های مختلف و در رنگ بندی های متنوع با حالت تک رنگ و دانه دار دارای دانه های رنگی تولید می شود. کفپوش گرانولی رولی با ترکیب لاستیک ای بی آر ، اپیدیم و چسب پلیمر تحت پروسه پرسکاری پر فشار و پخت صنعتی تولید می شود. این محصول علاوه بر استحکام، زیبایی چشمگیری در کف فضای باشگاه ، اداره ، سالن چند منظوره ، بیمارستان و سایر اماکن عمومی ایجاد می کند.

 

رنگ بندی کفپوش گرانولی رولی در ضخامت و رنگ بندی های مختلف و زیبا تولید می شود. این کفپوش ها کاربردهای فراوانی در اماکن مختلف دارند. این نوع کفپوش گرانول که به شکل رولی تولید و عرضه می شود کاربردها و مزایای بسیاری به نسبت سایر انواع کفپوش ها دارد. زیبایی این محصول که به شکل یکپارچه، بدون شیار و به صورت چند رنگ تولید می شود باعث شده این کفپوش ها در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها و مکان های مختلف کاربرد فراوانی داشته باشد.  در ادامه این مطلب به تفضیل به خصوصیات این محصول اشاره خواهیم کرد.

 

کاربرد کفپوش گرانولی رولی

باشگاه بدنسازی ( ضخامت 5 میل تا 8 میل )

کفپوش نمایشگاه ، مرکز تجاری و مرکز خدماتی

فروشگاه ها ، ادارات ، بیمارستان ها و مراکز درمانی

استفاده به عنوان عایق کف ساختمان و دیوار ساختمان ها

کفپوش صنعتی کارگاه و کارخانجات تولیدی

زیر سازی فضای بازی کودکان و زیر مجموعه بازی پلی اتیلنی

زیر سازی سالنهای چند منظوره فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال

کفپوش اصطبل اسب و کانکس حمل حیوانات و دام