کفپوش پی وی سی سالن ورزشی

 

توضیحات

کفپوش pvc سالن ورزشی مناسب ترین کفپوش های موجود برای سالن های ورزشی و بدنسازی می باشد. همانطور که از نام کفپوش پی وی سی ورزشی پیداست، این کفپوش از PVC تولید شده است که بنابر بر ویژگی های PVC این کفپوش را در کاربری های متنوعی قرار می دهد. ویژگی مهم کفپوش PVC ورزشی، رنگبندی متنوع و کامل آن است، به گونه ای که می توان گفت در هنگام خرید کفپوش پی وی سی سالن ورزشی با تنوع انتخاب رنگ نامحدودی مواجه می شوید.

کفپوش PVC سالن ورزشی در عین استحکام بالایی که دارد، بسیار منعطف می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده کفپوش پی وی سی سازگاری 100 درصدی با محیط زیست دارد، به عبارت دیگر کفپوش پی وی سی ورزشی را می توان بازیافت و مجددا از آن برای تولید محصولات دیگر استفاده کرد.

همانطور که ذکر شد دلیل اصلی استفاده از کفپوش PVC برای سالن های ورزشی، مشخصات ظاهری و تولیدی PVC است. برخی از مشخصات کفپوش PVC ورزشی به شرح زیر می باشد.

 

ویژگی های کفپوش پی وی سی سالن ورزشی

  • کفپوش پی وی سی ورزشی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد.
  • کفپوش پی وی سی بر روی سطح زمین جابه جا نمی شود، از طرفی می تواند مانع از لیز خوردن ورزشکار روی کفپوش شود. به همین جهت برای ایمنی ورزشکاران بسیار مفید است.
  • کفپوش پی وی سی سالنی دارای قدرت جذب ضربه می باشد. مهم ترین ویژگی کفپوش های ورزشی قدرت ارتجاعی و حفظ ایمنی ورزشکار است، این مهم با جذب و دفع شوک وارده به ورزشکار میسر می شود.
  • کفپوش PVC سالن ورزشی نگهداری و شستشوی آسانی دارد. از آنجایی که کفپوش پی وی سی ضدآب است، به راحتی می توان آن را با استفاده از طی خیس تمیز کرد.
  • نصب کفپوش پی وی سی ورزشی بسیار آسان است. با توجه به اینکه کفپوش پی وی سی را می توان پس از نصب جدا و جابه جا کرد، عمدتا از آن برای سالن های ورزشی استفاده می شود که احتمال نقل مکان در آن ها وجود دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید