کفپوش پلی اورتان

 

توضیحات

کفپوش های پلی اورتان ضمن داشتن خواص عمومی، به دلیل داشتن مقاومت UV در محیط های سرباز ودر معرض نور آفتاب نیز قابلیت اجرا دارند. ضمناً از انعطاف پذیری قابل توجهی نیز برخوردار می باشد و این خصوصیت آنها را به پوششی مناسب در اماکن ورزشی تبدیل می کند . کفپوش ورزشی پلی اورتان بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجراست . چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتنی و سرامیک داشته و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده، اشتعال ، قارچ و باکتری میباشد . به سهولت تمیز شده و نگهداری آن بسیار ارزان و ساده میباشد . لازم به ذکر است امکان خط کشی و طراحی بر روی کفپوش مورد نظر وجود داشته و در رنگهای مختلف قابل اجراست .


 
مراحل کاری شامل دو مرحله اصلی زیر می باشد:
1 - آماده سازی سطح
الف: تخریب سازه یا بتن سست شده سطوح مورد نظر
 
ب: تمیزکاری اولیه سطوح از هرگونه چربی یا گرد وغبار و…….
 
ج: اعمال اسکراچ روی سطوح جهت ایجاد زبری محسوس و در گیری مکانیکی بیشتر

 2
- اعمال روکش ورزشی
الف: اجرای لایه پرایمر نفوذگرKSA-1 با قدرت نفوذ حداقل 900 میکرون
ب:اعمال لایه EPDM:این لایه تا ضخامت 8 میلیمتر از ترکیب خرده لاستیک باKSA-1 سایز بندی بین 1تا 3 میلیمتر و چسب مخصوص ( PUR BINDER )به میزان 2/1 کیلوگرم در هر متر مربع تشکیل شده است و دارای مشخصات فنی زیر است :
مقاومت کششی حداقل به میزان 3/0 نیوتون بر هر میلیمتر مربع .تغییر طول نسبی به میزان 38% .چسب مخصوص ( PUR BINDER ) چسب تک پایه فاقد حلال بوده که دارای ( 1+10) درصد NCO و کمتر از 7/0 درصد TDI میباشد ویسکوزیته با غلظت این چسب cm.p as 100+5000 و مقاومت پارگی آن 67/0 نیوتون بر هر میلیمتر مربع و تغییر طول نسبی آن حداقل 53/0 میباشد .
چسب وگرانول ( دانه لاستیکی ) می بایست با هم همخوانی و سازگاری داشته و چسب مزبور باید برای شرایط آب و هوایی گرم مناسب باشد .