لوازم شنا

 

تخته شنا

تخته شنا محصولی مناسب جهت یادگیری شنا برای افراد مبتدی می باشد. تخته شنا یکی از پر کاربردترین وسایل کمکی برای شناگران مخصوصا در سنین پایین بوده که دارای دو قسمت برای قرار گرفتن دست ها می باشد و تعادل بسیار بالایی را به شناگر می دهد. افراد و به خصوص کودکان با استفاده از این تخته شنا می توانند خود را روی سطح آب نگه دارند. جنس این تخته شنا از فوم بوده و دارای رنگبندی متنوع می باشد فوم های به کار رفته در این محصول از مرغوب ترین نوع فوم بوده و کاملا بهداشتی می باشند. همچنین تمامی نکات ایمنی و استاندارد های لازم در تولید این محصول رعایت شده  وبا کیفیت و دوام بالا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید میشوند.

                 

ویژگی های تخته شنا

  •                   مقاومت بالای آنها در برابر آب و عدم غرق شدن در آب
  •                   برخورداری از دستگیره جهت استفاده راحت شناگران
  •                   قطر استاندارد جهت افزایش قابلیت شناوری بالا در آب
  •                   سازگاری با پوست بدن و عدم ایجاد التهابات پوستی  در ورزشکاران
  •                   دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه ها در آب (موج)
  •                   مقاوم در برابر مواد بهداشتی موجود در استخر و دریا مانند کلر و نمک
  •            سبک و قابل حمل و نقل بودن آن حتی برای خردسالان

 

موارد استفاده تخته شنا

استفاده در هنگام شنا جهت یادگیری و حفظ ایمنی، تمرین با تخته شنا این امکان را برای ورزشکار فراهم می کند تا بتواند به آسانی تمرکز تمرینی خود را بر روی حرکت پاها و عضلات شکم متمرکز کند. هنگامی که شناگر تخته  را در جلو قرار میدهد بازوها را از وضعیت توازن خارج کرده، در نتیجه وزن بیشتری بر روی پاها وارد می شود که این عمل موجب تقویت عضلات پاها و تمرکز بیشتر ورزشکار برای انجام حرکت پاها می شود.

این محصول با شناور نگه داشتن ورزشکار بر روی آب علاوه بر کمک به یادگیری سریع و پیشرفت آموزشی موجب افزایش اعتماد نفس شناگر نیز خواهد شد.

به جهت اینکه تخته های شنا اکثرا در استخرها برای آموزش شنا مورد استفاده قرار می گیرند بسیاری از افراد بر این باورند که تنها این وسیله کاربرد استخری دارد اما نکته قابل توجه اینست که میتوان از تخته در دریا ، رودخانه و هر مکانی که بتوان شنا کرد قابل استفاده است از آنجایی که تخته های شنا قابلیت شناور بودن دارند استفاده از آنها برای شنا کردن در دریا به جهت ایمنی همواره توصیه شده است.

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 09:34

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید